ÜRETİM TESİSİ YAĞLARI

Üretim tesislerindeki ekipmanın yağlama ihtiyaçları için kullanılacak hidrolik sıvısı, dişli yağı, kızak, kesim ve kompresör yağları ve greslerini kapsayan çok çeşitli Mobil sanayi yağları bulunmaktadır.Mobil yağları, yağ analizi destek programlarıyla birlikte kullanıldığında tüm makinelerinizin en yüksek üretkenlikte çalışmasını sağlayarak işletme maliyetini düşürmeye, üretkenliği arttırmaya yardımcı olur.

Mobil markalı endüstriyel yağları, üretim sektöründeki birçok markanın makine ve cihazlarına uygundur. Bu üreticiler arasında SEW, Siemens Flender, Hansen Industrial, Atlas Copco, Ingersoll-Rand ve Yamazaki Mazak sayılabilir.

Mobil SHC™ yağlar kullanarak nasıl tasarruf eder ve üretkenliği artırabilirim?

Mobil SHC™ yağlar aşırı sıcak ve soğuk, ağır yükler, çok düşük veya yüksek hızlar gibi zorlu koşullarda hissedilir avantajlar sağlar.Makinelerin kullanım ömrünü ve yağ değişimi aralıklarını uzatmaya yardımcı olurken, beklenmedik arızalara ve bakım amaçlı sistem kapatmalara karşı koruma sağlar.

Üretim sektörüne uygun Mobil™ yağları :

  • Mobil DTE 10 Excel™ hidrolik yağı
  • Mobil DTE™ 20 hidrolik yağı
  • Mobil SHC™ 600 dişli yağı
  • Mobil SHC Gear™ dişli yağı
  • Mobil Vactra™ kızak yağı
  • Mobil Rarus SHC™ kompresör yağı
  • Mobilith SHC™ 220 gres

FAYDALARI

Yüksek sıcaklıkta mükemmel kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç sunan Mobil SHC™ yağları, madeni yağlara göre altı kata kadar daha uzun ömürlüdür. Böylece yağ değişim aralıkları uzar, yağ bertaraf maliyetleri düşer ve üretim kesintileri azalır.

Mobil SHC™, sermayenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı korur. Aşırı sıcaklıklarda kararlılığı sayesinde makine ömrünü uzatmaya yardımcıdır.

Mobil SHC™ sadece yağ ihtiyacını karşılamaz.İşletme maliyetini düşürme, randımanı arttırma ve kârlılığınızı yükseltme potansiyeliyle işletmenize kazanç da sağlar.

Ürünlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin