Super 3000 0W20

Sentetik Motor Yağı

Mobil Super™ 3000, zorlu çalışma koşullarında bile mükemmel yüksek sıcaklık koruması sağlayan sentetik bir motor yağıdır. Mobil Super 3000, her yaştan taşıtta üstün koruma ve uzun motor ömrü sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.Mobil Super 3000, aşırı ve düşük sıcaklıktaki çalışma koşullarında çamur oluşumuna, motor paslanmasına ve korozyona karşı üstün koruma ve geniş bir sıcaklık aralığında optimum viskozite ve akışkanlık sağlar.Mobil Super 3000 0W-20, API (Amerikan Petrol Enstitüsü) tarafından “Resource Conserving” bir motor yağı olarak sınıflandırılmıştır ve ILSAC GF-5 ve API service SN gerekliliklerini karşılar veya aşar. Bu sınıflamalar API SM, SL ve SJ gibi daha eski performans seviyeleri ve önceki ILSAC kategorileri ile geriye dönük olarak uyumludur.

Motor ömrünün uzatılmasına yardımcı olur.

Her yaştan taşıt için üstün aşınma koruması sağlar.

Mükemmel yüksek sıcaklık koruması sayesinde motor soğutmasına yardım eder.

Oksidasyon kaynaklı yağ kalınlaşması ve bozulması olmaksızın yüksek sıcaklıklarda (205º C’a kadar) uzun süreli çalışmayı mümkün kılar.

Yağ tüketimi ve kaybının kontrol edilmesine yardım eder.

Mobil Super 3000 0W-20, 0W-20 sınıfının istendiği Honda ve Toyota marka araçlarda kullanıma uygundur.

Soğukta ilk çalıştırmada kritik motor parçalarının korunması için kolay başlangıç çalışmasına ve hızlı yağ sirkülasyonuna olanak tanır.

En son endüstri spesifikasyonlarını karşılar veya geçer.

Mobil Super 3000 0W-20, 0W-20 viskozitesinin istendiği benzinli araçlarda kullanım için tavsiye edilir. API SN, SM, SL veya SJ, ayrıca ILSAC GF-5 (Starburst Certification Control) gerekliliklerini karşılar veya geçer. Ayrıca Ford WSS-M2C947-A gerekliliklerini de karşılar

API SJ

API SL

API SM

API SN

API SN Resource Conserving

Ford WSS-M2C947-A

1 Litre

4 Litre