Mobilux EP 004

Gres

Mobilux™ EP 004 genel amaçlı endüstriyel gres ve iki yarı akışkan özel uygulama gresinden oluşan yüksek performanslı bir üründür. Bu lityum hidroksisterat gres aşınma, paslanma ve su ile yıkanıp gitmeye karşı ekstra koruma sağlamak için formüle edilmiştir.Mobilux EP 004 ve Mobilux EP 023, özellikle sızdırmazlığı zayıf dişli kutularındaki kapalı dişliler ve rulmanların yağlanması için uygundur ve ayrıca geleneksel dişli yağlarının aşınmış veya eksik contalar nedeniyle dişli muhafazalarında, zincir muhafazalarında, vb. tutulamadığı pek çok diğer endüstriyel uygulamada kullanılabilirler. Önerilen çalıştırma sıcaklığı aralığı Mobilux EP 004 için -20 ile 120ºC, Mobilux EP 023 için -20 ile 120ºC arasındadır.

Mobilux EP gresleri, kanıtlanmış bir performans geçmişine sahiptir ve korozyona karşı koruma, düşük sıcaklıkta pompalanabilirlik ve yüksek sıcaklık servis ömrü alanlarında iyi performans sergilemişlerdir. 40 lb'lik Timken OK yükü, yük taşıma ve aşırı basınç kabiliyetini gözler önüne sermektedir.

Ekipman güvenirliği ve kullanılabilirliği için ağır veya şok yüklemede daha az aşınma ve vibrasyon

Suyun bulunduğu koşullar altında dahi ekipman koruması ve iyi yağlama için pas ve korozyona karşı koruma ve su yıkamasına karşı dayanıklılık

Daha düşük rulman masrafları ve arıza duruşları sağlayan ıslak ortamlarda uzatılmış rulman ömrü potansiyeli

Merkezi sistemlerde iyi pompalanabilirlik (Mobilux EP 0 ve 1)

Etkili sızıntı kontrolü (Mobilux EP 004 ve Mobilux EP 023)

Mobilux EP 004 ve Mobilux EP 023, elektrik motor dişlileri hariç, yer altı maden makinelerinde bulunan zayıf contalı dişli muhafazasına sahip kapalı dişli ve rulmanların yağlanması için uygundur. Mobilux EP 004 ve Mobilux EP 023, geleneksel dişli yağlarının aşınmış veya eksik contalar nedeniyle dişli muhafazalarında, zincir muhafazalarında, vb. tutulamadığı pek çok diğer endüstriyel uygulamada da kullanılabilir. Mobilux EP 004, SEW 1008 saat dişli test gerekliliği DR.EM.203 modunu geçmiştir.

DIN 51826

GP00G-20

SEW Eurodrive/ PS C Gears

20 Litre

208 Litre