Mobilith SHC 460

Üstün Performanslı Gres

Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

Benzersiz yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık performansı

Aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma

Mükemmel ısıl kararlılık ve oksidasyon direnci

Düşük çekme katsayısı

Yüksek VI' ye sahip yüksek viskozite sınıfları, wax içermeyen baz yağ

Sulu ortamlarda üstün yapısal kararlılık

Düşük buharlaşma

Mobilith SHC Serisi gresler bir çok mineral esaslı ürünler ile uyumlu olmasına karşın, bu gresin diğerleri ile karıştırılması onun performansının azalmasına yol açar. Bu nedenle, gresin Mobilith SHC Serisi içinde yer alan greslerden biri ile değiştirilmesi durumunda, sistemin eski yağlarından tümüyle arındırılması, en üst düzeyde performans temini açısından zorunludur.Mobilith SHC Serisi greslerin sahip olduğu birçok performans faydaları yanı sıra, her bir ürün sınıfı için aşağıda verilen alanlarda mükemmel uygulama imkanı bulurlar:

Mobilith SHC 460 NLGI 1.5 Sınıfında ISO VG 460 sentetik sıvı esaslı grestir. Zor endüstriyel ve denizcilik uygulamaları için tavsiye edilen aşırı basınç (EP) özelliğine sahiptir.Su mukavemetinin kritik faktör olduğu uygulamalarda, ağır yük ve orta hızlarda çalışan yataklarda benzersiz koruyuculuk sağlar. Mobilith SHC 460 haddehaneler, kağıt fabrikaları ve denizcilik uygulamalarında benzersiz bir performans sergiler. Önerilen uygulama sıcaklık aralığı -30ºC* ile 150ºC arasındadır.

DIN 51825: (2004-06)

KPHC 1-2N-40

Fives Cincinnati

P-64

0,46 Litre (Kartuş)

20 Litre

208 Litre