Mobilith SHC 1500

Üstün Performanslı Gres

Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

Benzersiz yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık performansı

Aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma

Mükemmel ısıl kararlılık ve oksidasyon direnci

Düşük çekme katsayısı

Yüksek VI' ye sahip yüksek viskozite sınıfları, wax içermeyen baz yağ

Sulu ortamlarda üstün yapısal kararlılık

Düşük buharlaşma

Mobilith SHC Serisi gresler bir çok mineral esaslı ürünler ile uyumlu olmasına karşın, bu gresin diğerleri ile karıştırılması onun performansının azalmasına yol açar. Bu nedenle, gresin Mobilith SHC Serisi içinde yer alan greslerden biri ile değiştirilmesi durumunda, sistemin eski yağlarından tümüyle arındırılması, en üst düzeyde performans temini açısından zorunludur.Mobilith SHC Serisi greslerin sahip olduğu birçok performans faydaları yanı sıra, her bir ürün sınıfı için aşağıda verilen alanlarda mükemmel uygulama imkanı bulurlar:

Mobilith SHC 1500 sentetik esaslı NLGI 1.5 Sınıfı / ISO VG 1500 gresidir. Esas olarak çok düşük hızlar, ağır yükler ve yüksek sıcaklıklarda çalışan kaymalı ve bilyeli yataklar için önerilir. Mobilith SHC 1500 için önerilen sıcaklık aralığı uygun yağlama aralıkları dikkate alınarak -30ºC* ile 150ºC arasındadır. Mobilith SHC 1500 ile sürekli yağlama, ağır hadde yükleri uygulamalarındaki yatak ömrünün uzatılmasında çok etkili olmuştur.Mobilith SHC 1500 aynı zamanda döner fırın rulmanları ve cüruf transfer arabaları tekerlek rulmanlarında mükemmel performans sergiler.

DIN 51825: (2004-06)

KPHC 1-2N-30

20 Litre

208 Litre