Mobilith SHC 1000

Üstün Performanslı Gres

Mobilith SHC™ Serisi gresler, aşırı sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli uygulamalar için tasarlanmış, üstün performans ürünleridir.

Benzersiz yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık performansı

Aşınma, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma

Mükemmel ısıl kararlılık ve oksidasyon direnci

Düşük çekme katsayısı

Yüksek VI' ye sahip yüksek viskozite sınıfları, wax içermeyen baz yağ

Sulu ortamlarda üstün yapısal kararlılık

Düşük buharlaşma

Mobilith SHC Serisi gresler bir çok mineral esaslı ürünler ile uyumlu olmasına karşın, bu gresin diğerleri ile karıştırılması onun performansının azalmasına yol açar. Bu nedenle, gresin Mobilith SHC Serisi içinde yer alan greslerden biri ile değiştirilmesi durumunda, sistemin eski yağlarından tümüyle arındırılması, en üst düzeyde performans temini açısından zorunludur.Mobilith SHC Serisi greslerin sahip olduğu birçok performans faydaları yanı sıra, her bir ürün sınıfı için aşağıda verilen alanlarda mükemmel uygulama imkanı bulurlar:

Mobilith SHC 1000 Special, ISO VG 1000 sentetik bazyağa sahip ve sınır yağlama şartlarında çalışan düz veya rulmanlı yataklar için azami koruma sağlamak üzere % 11 grafit ve % 1 molibden disulfit içeren katı yağlayıcılarla takviye edilmiş NLGI 2 sınıfında bir gresdir. Bu ürün yüksek sıcaklık, kayma temaslı, ve çok düşük hız gibi şartlar altında çalışan yatakların ömrünü uzatmak için tasarlandı. Mobilith SHC 1000 Special'ın -30°C* ile 150 °C ısılar arasında ve uygun bir yeniden gresleme aralığında çalıştırılması tavsiye edilir.

DIN 51825: (2004-06)

KPFHC 2N-30

20 Litre