Mobilcut Serisi Yağlar

Mobilcut™, yüksek performanslı, suyla karışabilen metal işleme sıvılarından oluşan Mobil Industrial yağ ürün grubunun ticari markasıdır.Son teknoloji baz yağlar, katkı maddeleri ve emülgatörlerle formüle edilen Mobilcut klorin içermeyen ürün serisi, geniş yelpazedeki metal işleme operasyonlarında güvenilir performans sağlar. Bu ürünler tüm yumuşak ve sert sularla çalışmak, düşük köpük oluşumu sunmak, takım tezgahı ve parçaları için uzun süreli korozyondan koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Düşük bakım isteyen ve dengeli bir yapıya sahip olan Mobilcut ürünleri, uzun hizmet ömrünün, mükemmel işleme performansının, sağlık ve çevre hassasiyetinin önemli olduğu modern metal işleme atölyeleri için tasarlanmıştır. Bu ürünler konsantre olarak tedarik edilmektedir ve kullanım noktasında su ile karışım gerektirir

Mobilcut 100, kararlı emülsiyonlar oluşturmak üzere değişik sularla karışabilen konvansiyonel sütsü metal işleme sıvısıdır Çok yönlü performansı, bu ürünü ekonomik performansın ana kriter olduğu, demir ve demir dışı alaşımların geniş yelpazedeki kesme ve taşlama operasyonları için uygun kılar.Mükemmel emülsiyon kararlılığı, takım tezgahı ve parçaları için uzun süreli korozyondan koruma sağlar.

Mobilcut 250, özellikle alüminyum ve alüminyum alaşımların talaşlı imalatında ve hassas parçalarda düşük lekelenme potansiyelinin önemli olduğu durumlarda performansı artırmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı yarı sentetik bir sıvıdır. Yüksek oranda yağlama artırıcı katık içerir, karbon ve alaşımlı çeliklerin ve sarı metallerin işlenmesinde yüksek performans sağlar.

Mobilcut 320, işlem sonrası mükemmel pas koruması, yapışmayan işlem artıkları ve Mobil Vactra Oil Numaralı serisi kızak yağlarından mükemmel ayrışma özelliklerı sunan biyolojik olarak dengeli, mineral yağ içermeyen sentetik kesme sıvısıdır. Yüksek bitmiş yüzey kalitesinin, üstün soğutma ve düşük köpüklenme potansiyelinin başlıca gereksinimler olduğu genel taşlama operasyonları için tasarlanmıştır. Serbest ve açık yapılı taşlama disklerin maksimum performans için korunmasına yardımcı olur ve uzun hizmet ömrü için belirgin bir sıvı kararlılığı gösterir.