Mobil Vacuoline 546

Sirkülasyon Yağları

Mobil Vacuoline 500 Serisi ürün ailesi geniş yelpazedeki endüstriyel ekipmanlar için çok yönlü bir yağlama olanağı sunar.

Mobil Vacuoline 500 Serisi yağlar üstün performansı, markayı destekleyen Araştırma ve Geliştirme uzmanlığı ve dünya çapında teknik desteğe dayalı olarak dünyaca tanınmakta ve takdir görmektedir.Mobil Vacuoline 500 Serisi yağların çok yönlü performansı, onu senelerdir dünya üzerindeki çok sayıda kullanıcının seçimi haline getirmiştir.

Dengeli yüksek performanslı yağ formülasyonu sayesinde pas ve korozyona karşı iyi koruma

Aşınmaya karşı benzersiz koruma

Mükemmel sudan ayrışma özellikleri

Oksidasyon ve ısıl bozunmaya karşı yüksek direnç

Birden fazla uygulama alanı olanağı

Bu yağlar öncelikli olarak düz yataklar, makaralı rulmanlar, paralel şaftlar ve konik dişlilerin yağlanmasını amaçlamaktadır. Şoklu yüklere maruz kalmayan ve aşırı basınç performansı gerekmeyen sistemlerde çok amaçlı olarak kullanıma uygundurlar. Mobil Vacuoline 500 serisi su ile kirlenmenin yoğun olduğu sistemlerde sudan iyi ayrışma özelliklerine sahiptir. Mobil Vacuoline 500 serisi çarpma ile yağlama, daldırma ve segmanlı yağlama ile beraber diğer tüm pompa, valf ve yardımcı ekipman bulunan uygulamalarda kullanılmaktadır. Daha yüksek viskoziteli yağların istendiği hidrolik sistemlerde tavsiye edilirler.Uzun süreli yüksek sıcaklığa maruz kalınmasından doğan etkilere özellikle dirençlidirler ve kısa yağ dinlenme sürelerinin bulunduğu sirkülasyon sistemlerinde iyi performans gösterirler.

No Twist Rod çubuk haddeleri

Orta hizmet düz, konik, helezon ve çavuş dişli üniteleri

Sirkülasyon sistemleri

Mobil Vacuoline 525, 528, 533, aynı zamanda yüksek viskoziteli aşınma önleyici hidrolik yağların istendiği dişli, paletli, radyal ve eksenel pistonlu pompaları bulunan hidrolik sistemlerde de kullanılabilir.

Hava ve asal gazlar ile çalışan, çıkış sıcaklıkları 150 oC’yi geçmeyen bazı kompresörler ve vakum pompaları, nefeslik hava kompresörleri için uygun değildir.

208 Litre