Mobil Vactra No 2

Kanal ve Kızak Yağları

Mobil Vactra No 2 kızak yağı,hassas tezgahların kesinlik, soğutma sıvısı ayrışabilirliği ve ekipman koruması gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış üstün kaliteli kızak yağlarıdır.

Kontrollü Sürtünme Özellikleri

Çoklu Malzeme Becerileri

Su ve su bazlı soğutucu sıvısından kolay ayrışabilme

Yapışkanlık

Uzun Vadeli Pas ve Korozyona karşı Koruma

Mobil Vactra Oil Numbered Serisi ürünleri, takım tezgahı kızak sistemlerinin yağlanması için önerilmektedir. Dökme demir, çelik ve metalik olmayan kanal malzeme kombinasyonları ile kullanım için tasarlanmıştır. Mobil Vactra Oil Numbered Serisi elle, zorla besleme yağlayıcısı veya taşma uygulamasında dolaşım sistemi ile uygulanabilir.

Mobil Vactra Oil No. Serisi ürünleri, Fives Cincinnati şartnamesi P53, P47 ve P50 gerektiren uygulamalarda kullanıma uygundur.

Küçük ve orta boy takım tezgahlarındaki yatay kızaklar için 1 ve 2 No'lu Mobil Vactra Yağ tavsiye edilir. Ayrıca büyük makinelerde sirkülasyon uygulaması için ve orta dereceli bir hidrolik sıvı olarak da uygundurlar.

Mobil Vactra Oil Numbered Serisi, bilyalı vidaların, doğrusal kılavuzların, başların, çevirme vidalarının yağlanması için kullanılabilir.

Mobil Vactra Oil Numbered Serisi su bazlı soğutucularda yağ kirlenmesinin soğutucu sıvılarının ömrünü kısalttığı uygulamalar için önerilir.

DIN 51502 CGLP

20 Litre

208 Litre