Mobil SHC GEAR 150

Dişli Yağları

Mobil SHC ™ Gear Serisi, dişlilerin ve yatakların mükemmel şekilde korunmasını sağlamak için tasarlanmış, aşırı zorlu çalışma koşullarında bile uzun yağ ömrü sağlayan, ekipmanın sorunsuz çalışmasını ve müşteri verimliliğinin arttırılmasını sağlayan olağanüstü performansa sahip sentetik endüstriyel dişli yağlarıdır.Bilimsel olarak tasarlanmış Mobil SHC Gear 1500, 3200 ve 6800 sentetik yağları, olağanüstü oksidasyon ve ısıl özelliklere ve mükemmel düşük sıcaklık akışkanlığına sahip sentetik baz yağlardan formüle edilir.

Geleneksel sürtünme aşınmasına karşı yüksek direnç yanında mikropiting yorulma aşınmasına karşı mükemmel koruma

Yüksek sıcaklıklarda bozulmaya karşı mükemmel direnç

Düşük iç sürtünme

Sıcaklık değişimine karşı düşük viskozite değişimi sağlayan yüksek viskozite indeksi

Pasa ve korozyona karşı mükemmel direnç ve çok iyi sudan ayrışma özelliği

Mükemmel kesme kararlılığı

Su bulunan ortamlarda bile filtre tıkanmasına karşı direnç

Mükemmel keçe uyumluluğu

Dişli kutusundaki ortak malzemeler ve mineral bazlı dişli yağları ile mükemmel uyumluluk

Mobil SHC Gear Serisi ekstra yüksek performanslı sentetik endüstriyel dişli yağları, zorlu koşullarda bile en uygun ekipman koruması ve yağ ömrü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle modern, yüzeyi sertleştirilmiş dişlilerde mikropittinge dayanacak şekilde formüle edilmiştir ve hem yüksek hem de düşük sıcaklıktaki ortamlarda çalışabilir. Tipik uygulamalar aşağıdakileri içerir:

Dişli korumasının ve en uygun yağ ömrünün istendiği kağıt, çelik, petrol, tekstil, ormancılık ve çimento endüstrilerinde kullanılan modern, ağır yük altında çalışan dişli kutuları.

Plastik ekstrüder dişli kutuları

Mobil SHC Gear Serisi ISO VG 150, 220, 320, 460 ve 680, arazi araçlarındaki motorlu dişli kutuları uygulamalarında General Electric (GE) dişli yağı şartnamesi D50E35 ile onaylanmıştır.

GE OHV D50E35A

SEW Eurodrive Endüstriyel Dişliler CLP HC 150

Siemens Flender Dişliler, T 7300, A-a, code A36

AGMA 9005-E02-EP

DIN 51517-3:2014-02

20 Litre

208 Litre