Mobilgear 600 XP 680

Dişli Yağı

Mobilgear 600 XP Serisi, dişli yüzeylerini en erken aşamalarında aşınmaya karşı korumak için formüle edilmiştir. Mikropitting (mikro karıncalanma) denilen mikroskobik aşınma, dişlerde ciddi hasarlara neden olabilir. Mobilgear 600 XP Serisi, yatak aşınma koruması için endüstri gereksinimini aşmaktadır. Aslında,Mobilgear 600 XP Serisi, FAG FE 8 endüstri standardı tarafından ölçülen aşınma korumasının 15 katına kadar koruma sağlar. Mobilgear 600 XP Serisinin dengeli formülasyonu, yaygın dişli kutusu sızdırmazlık malzemeleriyle uyumluluk sunarken azami düzeyde aşınma ve korozyon koruması sağlar. Mobilgear 600 XP Serisi, dişli kutusu sızdırmazlık malzemelerinin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olarak yağ kaçaklarını ve kirlenmeyi önler. Mobilgear 600 XP Serisi, dişlileri, yatakları ve keçeleri koruyarak, ekipman güvenilirliğini ve üretkenliği artırabilir.

Mikropitting kaynaklı dişli aşınmasına karşı mükemmel koruma

Daha az aşınma parçacığı kaynaklı dişli yüzeyi çentiklenmesi

Daha iyi yatak aşınma koruması

Çok çeşitli sızdırmazlık malzemeleri ile olağanüstü uyumluluk

Yağ oksidasyonu ve ısı bozulmasına karşı mükemmel direnç

Çamur ve birikinti oluşumuna karşı yüksek direnç

Çeliklerde pas ve korozyona karşı, bakır ve yumuşak metal alaşımlarında korozyona karşı en iyi hale getirilmiş direnç

Köpüklenme ve emülsiyon oluşumuna karşı direnç

Mobilgear 600 XP Serisi yağları, özellikle düz, helezon, konik ve sonsuz dişli gibi çok geniş yelpazede endüstriyel ve denizcilik uygulamalarında kullanılır.

Konveyörler, çalkalayıcılar, kurutucular, ekstruderler, fanlar, karıştırıcılar, presler, hamurlaştırıcılar, pompalar (petrol kuyusu pompaları dahil), elekler,ekstruderler ve diğer ağır hizmet uygulamalarda bulunan endüstriyel dişli kutuları.

Ana makine, santrifüjler, vinçler, dümen dişlileri, pompalar, asansörler ve dümen taşıyıcıları gibi güverte ekipmanları dahil denizcilik dişli uygulamaları.

Şaft kaplinleri, vidalar ve ağır yük altında, düşük hızda çalışan kaymalı yataklar ve rulmanlar gibi dişli bulunmayan uygulamalar

Siemens Flender Gears, T 7300, A-a, code A12

DIN 51517-3:2009-06

ISO L-CKC (ISO 12925-1:1996)

20 Litre

208 Litre