Mobil DTE 800 Serisi

Mobil DTE ™ 800 Serisi türbin yağları, en zorlu çalışma koşulları altında çalışan buhar türbinlerinde, gaz türbinlerinde ve kombine çevrim gaz türbini (CCGT) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Bu gelişmiş ürünler, buhar türbini için gereken mükemmel sudan ayrışabilme özelliğinin yanı sıra, ağır hizmet tipi gaz türbinlerinin ihtiyaç duyduğu birikinti kontrolünü ve "temiz tutma" performansını sağlamak adına özel olarak seçilmiş katıkları temel alır. Aynı zamanda, olağanüstü ısıl / oksidatif direnç için hidrojen ortamında işlem görmüş yüksek kaliteli baz yağlara da dayanmaktadır. Formülasyonlar aynı zamanda dişli türbinlerin yük taşıma gereksinimlerini karşılamak için çinko içermeyen bir aşınma önleyici katık sistemi içerir.

Modern buhar ve gaz türbini tasarımlarının farklı gerekliliklerini yerine getirmenin yanı sıra, Mobil DTE 800 Serisi yağlar, bir gaz türbini ve paralel olarak çalışan bir buhar türbini barındıran kombine çevrim uygulamaları için tek bir yağ kullanımını sağlayan mükemmel seçeneklerdir. Eş zamanlı olarak hem tortu kontrolü hem de sudan ayrışabilme gerekliliklerini karşılamak, bu gelişmiş yağlama teknolojisinin en önemli performansıdır. Mobil DTE 832 ve 846'nın mükemmel ısıl/oksidasyon direnci, en zorlu türbin uygulamalarında çalıştırılmalarını sağlar.

Mobil DTE 800 Serisi yağların performans özellikleri, duruş sürelerini kısaltır ve yağ değişim süresini uzatırken, türbin çalışma güvenilirliğini arttırır ve mükemmel ekipman koruması sağlar. Bu ürünler ayrıca operatöre en üst düzeyde esneklik sağlar, çünkü buhar, gaz ve dişli bağlantılı türbinler gibi tüm türbin tiplerinde kullanılabilirler.