Mobil Delvac LCV T 5W-30

Sentetik Hafif Ticari Araç Motor Yağı

Mobil Delvac™ Light Commercial Vehicle T 5W-30, Egzoz Gazı Geri Dolaşım (EGR) ve Dizel Partikül Filtreleri (DPF) ve Dizel Oksidasyon Katalizörleri (DOC) gibi egzoz gazı işleme sistemlerine sahip modern, yüksek verimli, düşük emisyonlu motorlarda olağanüstü performans sağlarken yol ve arazi uygulamalarındaki en zorlu koşullarda bile motor ömrünü uzatmaya yardımcı olan ekstra yüksek performanslı bir dizel motor yağıdır. Tamamen geriye dönük olarak uyumlu olan Mobil Delvac Light Commercial Vehicle T 5W-30, aynı zamanda daha eski geleneksel motorlarda da kusursuz performans sağlar. Sonuç olarak, API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS ve CH-4 servis kategorilerinin gerekliliklerini ve ayrıca ana Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) gerekliliklerini karşılar ya da aşar ve Peugeot-Citroen gibi, ancak aynı zamanda ACEA C2'nin gereksinimlerini karşılamak veya aşmak isteyen Iveco ve Fiat minibüsleri gibi Avrupa OEM'lerinde kullanılması önerilir.

Mobil Delvac Light Commercial Vehicle T 5W-30, ana OEM’ler ile gerçekleştirilen iş birliğine yönelik kapsamlı geliştirme çalışmalarının sonucudur ve ExxonMobil tarafından nakliye, madencilik, inşaat, taş ocağı ve tarım endüstrilerinde bulunan yaygın ağır hizmet uygulamaları ve çalışma ortamlarındaki kullanımlar için önerilmektedir. Bu ürün, VDS-4.5 şartnamesini karşılayan yağları gerektiren Volvo motorları da dahil olmak üzere,en zorlu özellikleri gerektiren dizel motorlarda mükemmel koruma sağlamaktadır. Mobil Delvac Light Commercial Vehicle T 5W-30, aynı zamanda benzinli motorlar ve karışık filolar için de API SM teknik özelliklerinin gereksinimlerini karşılamakta ya da aşmaktadır.

Üstün kurum-viskozite kontrolü

Olağanüstü ısı ve oksidasyon kararlılığı

Mükemmel yağ tüketimi kontrolü

Mükemmel TBN rezervi koruması

Viskozite sınıfını koruyan kesme kararlılığı

Düşük sıcaklıkta mükemmel pompalanabilirlik

Korozif ve abrazif aşınmaya karşı üstün direnç

Dizel Partikül Filtresi (DPF) ve Dizel Oksitlenme Katalizörü (DOC) teknolojilerini kullanan işlem sonrası sistemler ile donatılmış en son düşük emisyonlu yüksek performanslı dizel uygulamaları.

Daha eski, doğal emişli geleneksel tasarımları kullanan dizel uygulamaları ve EGR Teknolojisine sahip turbo beslemeli tasarımları da içeren yüksek performanslı dizel uygulamaları.

Karayolu ağır hizmet taşımacılığı ve inşaat, madencilik, taşocağı ve tarım dahil arazi uygulamaları.

Hem yüksek hızlı/yüksek yüklü hem de kısa mesafeli yükleme/boşaltmada çalışan yol uygulamaları.

Aşırı düşük hız/ağır yük şartlarında çalışan arazi uygulamaları.

Yüksek performanslı benzinli motorlar ve karışık filo faaliyetleri.

Amerika, Avrupa ve Japonya orijinal ekipman üreticilerinin dizel ekipmanları

API CF (tavsiye edilmektedir)

API SJ

API SL

ACEA A3/B3-16

ACEA A3/B4-16

MB 229.3

VW 502 00

VW 505 00

MB-Approval 229.52

MB-Approval 229.51

MB-Approval 229.31

VW 505 00

VW 505 01

5 Litre

7 Litre

208 Litre